Kočárek pro panenky Carolle Cybex Landau 3v1 Priam 2022


Kočárek pro panenky francouzské značky Carolle je dokonalou kopií známého kočárku Cybex Priam. V kombinaci 3v1 zaujme každou holčičku. Více >>
Kód produktu: 24459

2 590 Kč s DPH

ks

Procházky s panenkou budou pro vaše děťátko nezapomenutelné. Postará se o to francouzská značka Corolle a její unikátní novinka, kterou je kočárek Cybex Landau 3in1 Priam. Kočárek v trojkombinaci vypadá jako skutečný kočárek pro miminko, působí realisticky a je dokonale propracovaný do toho nejmenšího detailu. Kočárek pro panenku s velikostí 42 cm má skládací stříšku, kterou malí rodiče jistě ocení a zamilují si také moderní design v unisex šedé barvě. S tímto jedinečným kočárkem v trojkombinaci se budou vaše děti cítit jako skuteční rodiče.

Kočárek je jako stvořený na procházky s panenkou a umožňuje dětem vybrat si ze tří možností poskládání: sportovní kočárekhluboký kočárek nebo vanička, která je vhodná i pro přenos panenky. Kočárek vyrobený z prvotřídních materiálů má čtyři tichá kolečka, přičemž přední kolečka jsou otočná, díky čemuž je kočárek stabilní a děťátko s ním bude umět okamžitě manipulovat. Hluboký kočárek disponuje sklápěcí stříškou a úložným prostorem, kam si děti mohou uložit nejen oblíbené hračky, ale i doplňky, které jim pomohou lépe se postarat o svou milovanou panenku. Kočárek se dá velmi rychle a jednoduše složit a proměnit do jiné polohy a jeho obrovskou výhodou je, že zcela složený nezabírá téměř žádné místo.

Kočárkování milované panenky patří mezi nejoblíbenější hry malých dětí a kočárek Cybex Landau 3in1 Priam Corolle je proto dokonalou hračkou pro všechny holčičky od 3 let. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mimo jiné poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

VLASTNOSTI

  • kočárek pro panenku
  • trojkombinace - hluboký kočárek, sportovní kočárek a vanička
  • pro panenku s velikostí 42 cm
  • od 3 let
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
  • L60 x H64,5 x 36,5 cm
  • výška madla 65 cm

Parametry

Země původu
Francie
Distribuce
Česká republika

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!